רוצים לשמוע עוד על פרישה? הרשמו עכשיו!

money

לאן נעלם הכסף???

היום נכנסתי לשלב חדש בעקבות נגיף הקורונה ובעקבות הגבלות משרד הבריאות. המרחק הכפוי מלקוחותי הביא אותי לקיים פגישה ניתוח תיק פנסיוני באמצעות האינטרנט.

צירפתי את א.  שהיה בביתו באותו רגע לפגישה והוא בתורו שלח את הקישור לרעייתו יעל שהייתה בעבודה וכך "נפגשנו"  שלושתנו לעבור על התיק הפנסיוני של יעל.

יעל , שכירה בחברת הי טק עם וותק של 20 שנה.

עברנו על התיק ויעל ראתה בבירור כיצד תכנית פנסיונית אחת מבטיחה לה פנסיה נמוכה וכיסויים בעייתיים ובמהלך פשוט ניתן להכפיל!! את גובה הפנסיה הצפויה מ 2800 ₪ לחודש לסכום של למעלה מ 5500 ₪ ולהגדיל באופן משמעותי את הכיסוי הביטוחי.

אבל זה לא העיקר לגבי מה שרציתי לשתף אתכם..

ותחילה אתן הקדמה קצרצרה, 

כאשר את/אתה השכיר מקבל תלוש שכר ובו פירוט ההפקדות, רוב מוחלט של העובדים לא טורח להציץ בנתונים. אבל  גם כאלה שמתעניינים במידע, לא ירחיקו לכת עד כדי לוודא שהכספים שהפקיד עבורם המעסיק אכן "יושבים" כראוי בחסכון הפנסיוני שלהם.

ובמילים פשוטות – לא משווים בין מה שמדווח המעסיק לבין מה שמדווחות חברות הביטוח.

ונחזור לסיפור של יעל, 

כשהצגתי את הנתונים מדוח ביטוח המנהלים של יעל ולאחר שהצבעתי בפניה על מה שמצאתי, היא הבינה שחסר בחשבונה סכום של למעלה מ 100 אלף ₪ !!! 

כן, כן,  רוב השכירים סומכים על כך שהמעסיק מפקיד את מה שנדרש ממנו, וחברת הביטוח קולטת את הכספים לתוך החיסכון הפנסיוני שלהם , אבל מתברר שבמקרים רבים , משהו קורה בדרך, כספים נופלים בין הכיסאות ומי שמשלם את המחיר הם הלקוחות, בין אם הם שכירים או עצמאים.

חברים, זה כסף ששייך לכם!! אל תתנו לו ללכת לאיבוד!

הגיע הזמן שנדבר!

התקשרו אליי עכשיו למספר: 053-422-2012

או שלחו לי מייל לכתובת: Fruchter.finance@gmail.co.il  עם המספר שלכם – ואחזור אליכם בשמחה!

אני זמין גם בוואטצאפ whatsapp

מבטיח לענות ולחזור לכולם.

מוזמנים לפנות אלי בכל שאלה.

שלכם,

אריאל.

מתכנן פיננסי ומתכנן פרישה מוסמך.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

Financial planning

הלקוח תמיד צודק!

בניתוח ראשוני שעשיתי התוצאות לא הראו טובות. התברר כי סך הפנסיה שהיו אמורים בני הזוג לקבל עמד על כ- 30% אחוז בלבד מהכנסתם כיום. המשמעות הקשה ניכרה מיד.

לקריאה »

השירותים שלנו:

ראו גם:

היי,

טוב להיות בקשר

הכניסו כאן פרטים ונקבע פגישה